logo

Májová Provence a Francouzská Riviéra

Termín zájezdu: 15.05. - 20.05.2014

Cena zájezdu: 5.990,- Kč

Program zájezdu:

1. čtvrtek 15.05.

odjezd z ČR

2. pátek 16.05.

příjezd do Provence, návštěva vinařských závodů Visan (ochutnávka a nákup vína), Pont du Gard - akvadukt, Avignon, 1. nocleh v hotelu Premiére-Classe (poblíž OD Auchan - možnost nákupů).

3. sobota 17.05.

po snídani odjezd do Marseille, návštěva chrámu Notre-Dame de la Garde s vyhlídkou na přístav a moře, přejezd do Arles, antická aréna, klášter sv. Trophima, Glanum, vykopávky antického města, návrat do Avignonu, 2. nocleh v hotelu Premiére-Classe.

4. neděle 18.05.

po snídani odjezd do Camargue, návštěva městečka ve středověkých hradbách Aigues- Mortes, v případě zájmu odjezd ke Středozemnímu moři, procházka po pobřeží, zastávka ve vinařských závodech Listel, přejezd do Avignonu, procházka po městě, možnost nákupů a v OD Auchan, 3. nocleh v hotelu Premiére-Classe.

5. pondělí 19.05.

po snídani odjezd do L´Isle-sur-Sorgues, procházka provensálskou tržnicí, Fontaine de Vaucluse, působiště F. Petrarky, vodní mlýn - ruční výroba papíru, pramen řeky Sorgues. Možnost nákupů pravých provensálských látek a ubrusů, odjezd do ČR

6. úterý 20.05.

příjezd do ČR ve večerních hodinách.

 

Cena zahrnuje:

dopravu zahraničním autobusem, pojištění CK dle zákona č. 159/99 Sb., 3 noclehy v hotelu Premiére-Classe se snídaní (ubytování po 3 os., za příplatek 900,- Kč/os. ubytování po 2 os.),český průvodce.

 

Cena nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh v zahraničí (180,- Kč), poplatky za vstupy do památek, strava (kromě snídaní).