logo

Relaxační zájezdy

O krásách Jadranského pobřeží ví snad každý. Makarská riviéra je nejkrásnější část Dalmácie a Igrane je krásné rekreační středisko - vesnička uprostřed Makarské riviéry.

 

Pohádka na Makarské riviéře pro Vaše rodiče či prarodiče. Vhodné i pro vnoučata a malé děti.Jadranská pohádka-HIT sezóny 2010-2013.

 

Další nabídka, jak strávit den plný relaxace a odpočinku v termálních lázní Velký Meder.

 

A není to duel ledajaký, je plný naděje a zdraví . Vždyť každý očekává, že lázně pomohou. A výjimečný je tento zájezd i možností rozhodnout se každý sám. Zda zůstat jen v lázních Bük anebo strávit jeden den v lázních Sarvár.

 

Zdraví je to co je nejcennější a proto je dobré využít každou možnost pro jeho upevnění. A Bük zdá se, že má tu schopnost prospět našemu zdraví.

 

O půvabech Jadranského pobřeží ví snad každý. Makarská riviéra je nejkrásnější část Dalmácie. Vesnička uprostřed této riviéry, Igrane, je turisty vyhledávané rekreační středisko. Dovolená zde umožní vychutnat všechny výhody, které toto místo poskytuje.

 

PODGORA je perla ve sbírce klenotů Jadranu. Leží asi 8 km jižně od města Makarská, pod nejvyšší horou pohoří Biokovo, Sv. Jure (1762 m n.m.).

 

O krásách Jadranského pobřeží ví snad každý. Makarská riviéra je nejkrásnější část Dalmácie. Vesnička uprostřed této riviéry, Igrane, je turisty vyhledávané rekreační středisko.

 

Koupání v největším krytém bazénu v Evropě, v parku, jehož vnitřní mikroklima je totožné s tropickým podnebím, včetně rostlin.

 

V prosinci roku 2002 otevřel hostům brány nový komplex léčebných lázní a wellness koupelí se skutečně světovou úrovní.

 

Město Györ leží na řece Rábě kousek od slovenských hranic. Spolu s relaxací můžete obdivovat i zdejší památky a historii města. Termální lázně Maďarsko – Györ to je především spojená pohoda s relaxací.